І знову брудна брехня в боротьбі за «світле» майбутнє

Так народний депутат від 38 виборчого округу Вадим Нестеренко відреагував на чергову фальшивку, поширену сьогодні безкоштовною «Сільською газетою», що була створена для округу спеціально під вибори навесні цього року.

– До наклепу та непробудної брехні на мою адресу, що випливають останні роки з інтенсивністю Ніагарського водоспаду з фекалій, я вже звик і на них не реагую. Бруд – їхня єдина зброя, на поширення якої витрачаються сотні тисяч. Але коло людей, які стають об’єктами цієї брехні та провокацій розширюється в залежності від того, кого вони вважають своїми навіть потенційними конкурентами. Лексика і звинувачення стандартні: «корупціонер», «злодій» і «представник старої влади». І найцікавіше те, що саме розповсюджувачі цих пліток є реальними фігурантами кримінальних справ за корупцію, – заявив Вадим Нестеренко.

Йдеться про те, що редактор так званої «Сільської газети» звернувся з листом на адресу Дмитра Разумкова, в якому повідомив голову партії «Слуга народу», що на 38-му окрузі від цієї партії висунутий «кишеньковий кандидат» нардепа Нестеренка, а саме Владислав Бородін.

– Особисто я не знаю, чи висувався Бородін від партії «Слуга народу» чи ні, буде він брати участь у виборах або не буде, але знаю точно, що висуватися він буде аж ніяк не з моєї ініціативи. І як завжди, у всіх пунктах звинувачень проти Бородіна, що наводяться цією смішною газеткою, немає жодного факту чи доказу. Цілком допускаю, що цей Бородін абсолютно нормальна людина, але наклепники вже ярлики навісили і розкидали цю брехню на всьому окрузі. Дивний підхід у цих політичних пігмеїв в боротьбі за «світле майбутнє». Навіщо витрачати час, сили та гроші на якісь добрі справи? У них інша мораль – більше бруду, брехні та ненависті. Але я все таки вірю, що народ пам’ятає і цінує приказку про тих, хто голосніше за всіх кричить «лови злодія», і навіщо вони це роблять, – резюмував нардеп Вадим Нестеренко.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *