• кімнатні квіти

Істоти на підвіконні керують людьми

Виявляється, кімнатні рослини, крім кисню, виділяють ще й психотропні речовини, здатні змінювати вашу свідомість. Вчені з’ясували, що перебуваючи в оточенні тих чи інших рослин, людина починає непомітно змінюватися.

Кактуси, наприклад, гасять негативні емоції та роблять людину добрішою. Добре б подарувати кактус шефу або агресивній людині. Причому, ці колючі рослини виділяють не тільки заспокійливі, але і знеболюючі речовини.

Кімнатна рослина монстера (див. на фото 1) гармонізує відносини, згладжуючи традиційні проблеми різних поколінь: батьків і дітей, тещі й зятя, свекрухи та невістки. На батьківщині монстери, в Бразилії, вважалося, що якщо пожувати листя монстери, можна погасити гнів. До речі, виглядає монстера краще, ніж звучить.

Відомо, що орхідеї виділяють феромони. Це органічні речовини, які посилюють сексуальний потяг. Дослідники говорять, що ці кімнатні рослини, поставлені біля любовного ложа, діють не слабкіше за віагру. А люди, які розводять орхідеї, поступово позбавляються зайвих зв’язків і притягують саме тих людей, які їм потрібні.

Речовини, які виділяє грошове дерево, здатні впливати на роботу головного мозку. Біоенергетики вважають, що ця кімнатна рослина здатна створити навколо людини ауру достатку. Грошове дерево – родом із ПАР. Місцеві жителі впевнені, що проросло воно з монет, розсипаних могутнім шаманом, щоб зробити свій народ багатим. Але кажуть, щоб це дерево «працювало», його потрібно ставити вище рівня голови, а не нижче. Сциндапсус золотистий (див. на фото 2) – декоративна ліана, іменована в народі «чортів плющ» допомагає в боротьбі з алкоголізмом. Під час фотосинтезу, ця кімнатна рослина поряд із киснем та іншими речовинами виділяє специфічний запах, практично невідчутний для людини. Це азот, вуглекислий газ, водень і молекули сірки та брому. Це – алкалоїди, які підсилюють і посилюють дію алкоголю на організм. Насамкінець, виробляється відраза до спиртного. Так що, якщо хочете відучити п’яницю, розмістіть цю квітку в тому місці, де він зазвичай прикладається до пляшки. Але якщо ви плануєте звичайне застілля, то квітку цю з кімнати краще прибрати.

Даша ДАЧНИЦЯ, за матеріалами інтернет-видання «Ідеї вашого дому»

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *