Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оцінної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності на період 2018–2019 рр.

Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єктів оренди для укладення договорів оренди. Об’єкти оцінки: нерухоме майно, які перебуває у власності територіальної громади міста Новомосковська.

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оцінної діяльності є наявність:

— відповідної кваліфікації оцінювачів щодо оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

— досвіду суб’єкта оцінної діяльності в проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

— переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду в проведенні оцінки подібного майна;

— письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оцінної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заявку про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оцінної діяльності за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оцінної діяльності, належать:

— копія установчого документа претендента;

— копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

— письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

— копія сертифіката суб’єкта оцінної діяльності,

— інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті й має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт.

Під час вибору переможця конкурсу основними критеріями є найнижча запропонована учасником вартість виконання робіт за 1м² нерухомого майна та відповідність конкурсної документації вимогам конкурсного відбору.

Конкурс із відбору суб’єктів оцінної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна відбудеться 26 жовтня 2018 року о 9-ій годині в управлінні житлово-комунального господарства та капітального будівництва: м. Новомосковськ, вул. Українська, 12, тел:7–89–53.

Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за адресою: вул. Українська, 12 (управління ЖКГ та КБ) по 22 жовтня 2018 року включно.

Відділ внутрішньої політики Новомосковської міськради

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *