• індичина

Індикам усюди в нас дорога

Експерти сільськогосподарського ринку вважають, що в Україні можна добре заробляти на індичатині

Даний ринок у нашій країні ще далекий від насичення й демонструє інвестиційну привабливість – щорічно він зростає на 20-30%, а рентабельність бізнесу з виробництва індичого м’яса становить 20-25%. За останні 5 років, частка індичого м’яса в загальному сегменті м’ясної продукції в нашій країні становить 1-2%.

Щорічно попит на м’ясо індички в Україні становить 90-100 тис. т, із яких тільки 20-22 тис. – це продукція національного виробника. Решта припадає на імпорт. До речі, лідером серед наших виробників індичого м’яса є Чернівецька область. А ось першість зі споживання належить Дніпропетровській, Київській і Харківській областям.

А з огляду на збільшення попиту на м’ясо птиці в Україні, можна говорити про те, що виробництво індичого м’яса є досить перспективним бізнесом.

А ось молочному тваринництву може допомогти лише система бюджетних дотацій. Так вважає керівник агентства «Інфоагро» Василь Вінтоняк.

– У птахівництва і свинарства поки немає кризи. А ось ВРХ – під ударом. Інвестори не хочуть вкладати гроші в цю галузь. Всі згодні інвестувати у птахівництво та свинарство: там швидке повернення грошей. А віддача інвестицій у ВРХ відбувається за 6-7 років. Цю галузь потрібно дотувати, щоб не втратити. Можна менше дотувати птахівництво, тому що вони й так досить прибуткові, і в них, великою мірою, монополія.

Ганна ЛИСЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *