Я маю право!

Задля реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», з метою поширення правових знань, формування у громадян належного рівня правової культури та залучення їх до правової активності, провідним спеціалістом-юрисконсультом Аліною Полуріз було проведено заходи з інформування громадян і надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.

Так, разом із відділом освіти, молоді та спорту Юр’ївської райдержадміністрації, в загальноосвітніх навчальних закладах Юр’ївського району були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів. Для учнів 9 класів було організовано правовий брейн-ринг «Кращий знавець права». Для учнів 1-11 класів було проведено класні години на теми: «В країну прав», «Сторінками Загальної Декларації прав людини». У школах були оформлені стенди, випущенні стіннівки «Право очима дитини», пройшли конкурси малюнків на тему «Я маю право!». По класах були проведені години спілкування на правову тематику. Крім того, інформація про проект та інформаційні буклети було розповсюджено у структурних підрозділах районної державної адміністрації, направлено об’єднаним територіальним громадам, державним підприємствам, установам та організаціям.

Разом із працівниками Центру надання адміністративних послуг та працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час звернення громадян були надані консультації та рекомендації з наступних питань: як оформити аліменти на дитину, як зареєструвати право оренди земельної ділянки, хто має право на субсидію, які є способи вирішення спору.

Провідний спеціаліст-юрисконсульт Аліна ПОЛУРІЗ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *