«Ярмарок» для зв’язків і партнерства

Пошук нових партнерів або ринків збуту, освоєння сучасних технологій для свого виробництва, деталі про пільгові кредити і гранти, демонстрація інвестиційної привабливості територій і підприємств. Все це лише частина проведеного на Дніпропетровщині презентації-ярмарку «ОТГ бізнес-архітектура». Керівники громад, фермерських господарств та підприємства малого і середнього бізнесу області отримали не тільки новий досвід, але й ділові зв’язки.

Такий захід був проведений для того, щоб допомогти підприємцям, зокрема в агросфері, стати справжніми партнерами, спільно вдосконалювати простір навколо себе, адже для обласної влади підтримка малого і середнього бізнесу, розвиток громад стоять в пріоритеті. «Майданчик, де представники громад спілкуватимуться з представниками бізнесу та зможуть представити свої проекти, на які може заходити бізнес і розвиватися саме в тій громаді, в якій бізнесу буде цікаво», – пояснив заступник голови Дніпропетровської обласної ради Мгер Куюмчян.

Організатори КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» облради в перспективі планують зробити проект міжобласним. Все для розширення кооперації та більш тісної співпраці з сусідніми регіонами.

Дмитро ПРУЖИНІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *