Ярмарок вакансій з орієнтації на проходження військової служби за контрактом

11-го червня 2019-го року у приміщенні Новомосковського міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю 194-го Понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту та Військової частини 3021 Національної гвардії України.

Представники роботодавців розповіли запрошеним про переваги служби за контрактом та перспективи службового росту. Особливу увагу було надано порядку відбору кандидатів на військову службу, термінам служби за контрактом, грошовому забезпеченню військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Інструктор Центрального відділення комплектування Військової частини 3021 Національної гвардії України Владислав Гудаков інформував безробітних про призначення Національної гвардії України, її завдання та функції.

В рамках проведеного заходу начальник групи по роботі з військовослужбовцями 194 Понтонно-мостового загону Костянтин Врюкало ознайомив присутніх зі специфікою діяльності Загону та запропонував пройти військову службу на посадах командир відділення, командир взводу, старшина роти, старший водій, механік, санітарний інструктор та інші, з середньомісячним грошовим забезпеченням від 10 000,00 грн.

Для отримання більш детальної інформації щодо проходження військової служби за контрактом кожен відвідувач отримав листівки з контактними даними роботодавця.

Юлія ЗУБАНЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *