• Світлиця

Як Петриківка вітала «Світлицю»

Яскравими барвами золотої осені гостинно зустрічав своїх гостей 10-й щорічний етнофестиваль народної творчості «Петриківський Дивоцвіт». Не залишився осторонь від цього дійства й аматорський вокальний гурт «Світлиця» Хащівського сільського клубу (директор Н.А.Васильєва).

На сцені Петриківки поряд з уже відомими митцями культури вони гідно представляли співочі таланти Новомосковщини.

Учасники «Світлиці» – щирі й доброзичливі, безпосередні та водночас виважені, сповнені життєвої мудрості та краси. А іще – це люди з творчою іскоркою в душі й величезним бажанням співати й ділитися невичерпним джерелом народної пісні з якомога більшою кількістю глядачів. Бо взірцем для сільських артистів без перебільшення є їхній музичний керівник С.І.Ганжала, життя якого нерозривно пов’язане з мелодією рідної землі – однією з важливих складових духовної спадщини поколінь.

Гурт «Світлиця» висловлює глибоку вдячність начальнику відділу культури і туризму Новомосковської РДА В.А.Савченко за організацію поїздки, увагу та підтримку митецьких починань хащівчан, Вільненському сільському голові Д.А.Кравченку – за постійну турботу і відмінне матеріальне забезпечення, та директору Хащівського клубу Н.А.Васильєвій – за творчу невтомність, піклування і сердечну теплоту до аматорів сцени Хащівського клубу.

Учасниця аматорського вокального колективу «Світлиця» Гонтова

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *