Як перейти з літнього часу на зимовий без зайвого стрессу для організму

В останню неділю жовтня в Україні здійснюється перехід на зимовий час: стрілки годинника переводяться на годину назад. Цього року ця подія відбудеться в ніч з 27 на 28 жовтня, повідомляє “Полезная газета“.

Як перебудуватися з літнього часу на зимовий на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНЕПР» розповіла головний спеціаліст відділу спеціалізованої медичної допомоги Департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Наталя Ніколенко.

Спеціаліст зазначила, що перехід на зимовий час здійснюється легше, ніж на літній:

«Люди краще переносять перехід на зимовий час, ніж на літній. На адаптацію до нового режиму, як правило, потрібно від одного до трьох днів. Перехід може вплинути на самопочуття людей з розладами сну, з різними хронічними захворюваннями.

Оскільки вранці з’явиться додаткова година, на роботу можна вставати на півгодини пізніше. А другі півгодини рекомендую використовувати з метою зміцнення здоров’я: почніть робити ранкову зарядку. Вона сприяє зміцненню здоров’я, виробленню ендорфінів, що є запорукою гарного настрою на весь день», – сказала Наталя Ніколенко.

Для швидкої адаптації фахівець рекомендує:

– Щоденні прогулянки на свіжому повітрі в світлий час доби.

– Чи не засиджуватися перед сном біля телевізора або гаджетів.

– Робити ранкову гімнастику.

– Раціонально харчуватися, вживати багату вітамінами їжу.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *