• корисна засмага

Як отримати користь від засмаги

Час відпусток триває, мешканці області багато часу проводять на морських і річкових пляжах, рятуючись від виснажливої спеки. Як правильно засмагати, щоб отримати гарний колір і зберегти здоров’я шкіри, нагадали в Обласному центрі здоров’я.

«Користь засмаги беззаперечна. Під дією ультрафіолету в організмі утворюється вітамін D, стимулюються обмінні процеси. Проте, щоб не нашкодити здоров’ю, засмагати потрібно правильно», – застеріг головний лікар центру Юрій Корягін.

Юрій Корягін нагадав декілька правил корисної та безпечної засмаги. За його словами, слід приймати сонячні ванни до 10:00 та після 16:00. Щоб захистити шкіру від опіків, варто використовувати сонцезахисний крем із високим рівнем SPF-захисту. Наносити його потрібно кожні 3-4 години або після купання.

Виходячи на сонце, обов’язково слід надівати головний убір та сонцезахисні окуляри. Категорично заборонено вживати спиртні напої. Алкоголь блокує чутливість шкіри і можна навіть не відчути, що опік вже отриманий. Після пляжу необхідно прийняти душ та нанести на шкіру заспокійливий зволожуючий засіб.

Прес-служба ОДА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *