• болгарський перець

Як обрати солодкого болгарина

Болгарський перець – джерело вітаміну С. Навіть цитрусові та смородина йому не конкуренти. А скільки божественно смачних страв можна приготувати з його використанням! Але мало хто знає, як правильно вибирати перець у залежності від того, що ви збираєтеся з ним робити.

Як і в багатьох інших овочів, у болгарського перцю теж існує поділ на «хлопчиків» і «дівчаток». Щоб дізнатися, якої статі перець, переверніть його. Якщо в перцю 4 сектори – це жіночий тип, а якщо 3 – то чоловічий. Стать цього овоча можна визначити і за формою: «хлопчики» більш витягнуті, а «дівчинки» ширші й коротші. В чому ж практичні відмінності?

Смак у «дівчаток» набагато солодший, ніж у «хлопчиків». Це раз. Друге: «дівчинки» м’якші, тому їх краще вживати у свіжому вигляді. Для нарізок, салатів вони підійдуть якнайкраще, але для тушкування або варки – не згодяться: страва вийде надто рідкою.

Представники чоловічої статі більш кислі і тверді. Тому вони відмінно підійдуть для фарширування, консервації, рагу та інших страв, які вимагають термічної обробки.

Також майте на увазі, що у перців-хлопчиків набагато менше насіння всередині. Отож, якщо потрібен матеріал для посадки, краще купити «дівчаток».

Даша ДАЧНИЦЯ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *