Як відзначали свято дитинства

Міжнародний день захисту дітей, який традиційно відзначається 1 червня, вже давно є не лише способом привернути увагу до потреби відстоювання інтересів підростаючого покоління, а й відмінною нагодою влаштовувати веселе гамірне свято для дітей.

«Фіксі-шоу» в Новостепанівці

У Новостепанівці напередодні свята кожна дитина отримала запрошення на Фіксі-шоу. Тож сьогодні на подвір’ї біля Будинку культури зібралося майже півсотні дітлахів разом із батьками та бабусями. Тут лунали пісні, проходили конкурси та естафети, активні ігри.
Родзинкою заходу стали улюблені герої мультфільму «Фіксики» – Нолик, Сімка, Мася, Папус, які завітали на свято до дітей. Костюми героїв були виготовлені власноруч працівниками Будинку культури.
Дві години розваг пролетіли як одна мить. Діти отримали масу приємних вражень і позитивних емоцій. Найбільш очікуваною подією вечора стало частування фіксі-смаколиками. Щоб отримати солодощі, діти шикувалися в чергу, і жодна дитина не залишилася без уваги.

Директор БК Тетяна РУБАН

«Веселий калейдоскоп» у Жемчужному

Першого літнього дня і дорослих, і малих радо зустрічали в Жемчужненській бібліотеці. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це пора сподівань і здійснення мрій. На свято до дітей завітало яскраве Літо (зав. клубом Оксана Ромашко) та запропонувало цікаві загадки про казкових героїв, конкурси, розваги, вікторини, від яких дітлахи були в захваті. А ще бурхливими оплесками зустрічали найдобрішого казкового героя Кота Леопольда (Ганна Єненко) – він вчив дітей співати, виконувати запальні танці під час гри «Веселий калейдоскоп». А чи не найбільше всім сподобався аква-грим. Підійшло до завершення наше веселе свято, поволі стихли гомінкі розмови, і розлучатися нам було трошки шкода, але ми знаємо, що зустрінемося знову.

Зав. Жемчужненською бібліотекою Любов КИРИЧЕНКО

«Сонечко» привітали депутати

ЗЗСО №7 Новомосковська також долучився до святкування. Від самого ранку дітей чекали розваги, конкурси та ігри. На святковому концерті вихованці літнього оздоровчого табору «Сонечко» порадували всіх присутніх своїми запальними танцювальними та пісенними виступами.

Зі святом та, напевно, ще з більшою дитячою радістю – початком літніх канікул, дітей привітали: заступник міського голови Олександр Іванов, депутат міської ради Сергiй Поздняков, депутат міської ради Галина Козаченко та отець Василій. По закінченні свята гості вручили діточкам подарунки та солодощі.
Нехай це свято буде веселим і щасливим, нехай над нашими дітьми сяє яскраве сонечко та буде мирне небо, хай їхнє життя буде радісним та чарівним, як сьогоднішній день!

Адміністрація ЗЗСО №7

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *