Якщо все так добре…то чому так дорого?

Аграрії України радісно рапортують про гарний урожай 2017-го: на рівні 55-58 млн тонн. У той же час країні для власних потреб достатньо 15-18 млн тонн. Проте, ціни на внутрішньому ринку піднімаються стрімко та регулярно.

Так само було і минулого року. В Україні було зібрано рекордний урожай зерна, а ціни на хлібобулочні вироби і кондитерську продукцію все одно підвищилися. Ось і не зрозуміло простому люду – чому? Пояснення звучить банально: тому що на зовнішньому ринку вони (ціни) теж ростуть. Ось і пливе наше продовольство за кордон, туди, де платять валютою. І нічого страшного, що всередині країни ціни ростуть і багато продуктів, які Україна успішно проводить сама, ми знову таки закуповуємо в інших. Цього року наша країна експортувала продовольства на $13,07 млрд! Це на 24% більше, ніж торік. До речі, в Європі вже декілька років поспіль неврожаї, тому зараз Україна, по суті, отримала від неї карт-бланш на поставку свого товару. Крім того, зараз українською продукцією зацікавилися в Азії та Африці, плюс апетити Саудівської Аравії, з якою ми підписали ряд угод про постачання нашої сільгосппродукції.

Але навіть простій людині зрозуміло, що не можна ж все бездумно продати за спокусливу валюту. Адже може так статися, що продукти не тільки подорожчають, а просто зникнуть з прилавків. Такі приклади відомі історії. Так, наприклад, 2008 року німецькі фермери застрайкували на предмет того, щоб їм підвищили закупівельні ціни на молоко. Ситуацією скористалися поляки і почали заливати Німеччину своїм молоком, дешевшим. Але незабаром виявилося, що на внутрішньому ринку Польщі молоко стало дефіцитом. Тоді полякам довелося купувати німецьке молоко, але вже за німецькою ціною.

Зараз українські виробники на 38% наростили експорт курячих яєць. У Польщі через скандал з отруйною речовиною, знайденою в яйцях, утворився серйозний дефіцит цього продукту. Наші виробники використовують такий вдалий момент і везуть яйця за кордон. У той час як власний ринок залишається напівпорожнім. Звідси і зростання цін.

Схожа ситуація з м’ясом. Президент «Центру ринкових реформ», економіст Володимир Лановий каже:

– Чому в нас брак м’яса? Тому що все вивозиться за кордон, і в країні виник дефіцит. Олігархічні холдинги працюють тільки на валюту, для чого їм продавати товар всередині країни? Так, виробництво м’яса збільшилось, але його продають за кордон, а всередині країни поставка не збільшується цілеспрямовано, щоб тримати ціни.

Вiкторiя СИМОНОВА за матерiалами Укрiнформ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *