Який алкоголь найшкідливіший

Напередодні травневих свят, ми пропонуємо вам ознайомитися з рейтингом спиртних напоїв за ступенем їхньої шкідливості. Рейтинг заснований на дослідженнях Королівського товариства хіміків Великобританії. Якщо британські вчені для вас не авторитет, все одно варто прочитати. Заради інтересу: на якому ж місці горілка?

Отже, 5-е місце в рейтингу займає ром. Улюблений піратами напій можна навіть віднести до відносно корисних. Оскільки в ньому високий вміст калію, фосфору та цинку. Якщо раптом захопитеся й «переберете трошки», то ймовірність отруїтися дуже мала.

4-е місце в цьому списку займає текіла. Так, вона дуже міцна, але, тим не менш, агава, з якої вона зроблена, багата на полісахариди фруктани, які можуть регулювати кислотність шлунка і допомагають при виразкових колітах. Тому в малих кількостях це навіть цілющий напій. Крім того, як відомо, текілу закушують, а вірніше, зализують сіллю. А вживання солі допомагає затримувати воду в організмі, тому зранку не буде сильно сушити.

Більш звична для наших застіль (та що там приховувати – улюблена більшістю) горілка бере в цьому рейтингу «бронзу». Так-так, усього лише 3-е місце. Здивовані? А вся справа в тому, що хоча горілка – алкогольний напій із поганою славою, проте вважається однією з найменш шкідливих. А все тому, що в горілці немає барвників, ароматизаторів і вона проходить ретельне очищення (за такими критеріями своє 3-е місце горілка може розділити з самогоном, просто англійські вчені про нього не знали, коли робили своє дослідження). А якщо горілка вироблена не на цукрі, а на меді, то її й годі можна віднести до дієтичних напоїв. Але, звичайно ж, зловживати нею не варто, оскільки біленька більше за інших викликає отруєння. Через популярність її, відповідно, найчастіше підробляють. Ну, і найголовніший відомий усім аргумент: часте вживання горілки призводить до звикання та алкоголізму.

2-е місце за шкідливістю отримує віскі. Взагалі це напій багатий елагової кислотою, яка бореться з онкологічними утвореннями. Кажуть, вона може вбивати ракові клітини, не зачіпаючи здорові. Але крім цього у віскі висока концентрація етанолу, який дуже швидко всмоктується організмом, тож вже за годину ви будете «готовеньким». А на ранок неприємне похмілля гарантоване.

Сумнівної почесності 1-е місце (в даному випадку) англійські дослідники присудили… коньяку. Взагалі 35 грамів коньяку – це доза вітаміну С. Але за довгі роки зберігання в напої утворюються різні шкідливі речовини, які отруюють організм. Через ядрений коктейль спиртових фракцій коньяк у великих дозах майже отруйний для нервової системи. Хоча він же розширює судини. Корисний коньяк лише в кількості не більше 50 мл. Та й похмілля після нього за 10-бальною шкалою оцінили на 8 балів.

Ганна ЛИСЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *