Яке ж те село без церкви?

16 жовтня 2018 року в селі Олександрівка відбулася історична подія для сіл громади — закладання святих мощей у фундамент храму Олександра Невського. У цей день навіть природа своїм теплом зігріла всіх присутніх, а їх зібралося чимало.

На свято з’їхалися жителі сусідніх сіл Чаплинки, Новоіванівки, Новов’язівки, Сергіївки, Оленівки. Зустріли також вельми шановних гостей Митрополита Дніпропетровського й Павлоградського Іринея, директора ФГ «МЮД» Леонiда Гудожника, директора ТОВ «Агро-світ» Iгоря Книша, голову Олександрівської сільської ради Геннадiя Черватюка.

Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней від Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вручив грамоти за заслуги перед Українською Православною церквою та ордени Української Православної церкви «Хрещення Київської Русі» Леоніду Гудожнику, Геннадію Черватюку, Ігорю Книшу, Уляні Хатнюк. Також нагородили грамотами духовенства всіх будівельників, які приймають участь у будівництві храму. Тримаючи ікони в руках, гостей зустріли діти–янголята з ДНЗ «Капітошка» та учні Олександрівського НВК. Фольклорний ансамбль «Перлина» від Сергіївського будинку культури заспівав, вітаючи гостей. Молитвами благословили святе місце на будівництво храму. Заклали капсулу зі святими мощами. Кожен із присутніх мав можливість покласти одну цеглинку в майбутній храм. Будівництвом храму в с. Олександрівка опікуються директор ФГ «МЮД» Леонiд Гудожник, директор ТОВ «Агро-світ» Iгор Книш, голова Олександрівської сільської ради Геннадiй Черватюк. Жителі наших сіл вдячні за таку турботу, бо яке ж те село без церкви?! Нарешті з’явилася надія, що й  у нас буде свій храм. Саме тому для всіх жителів ця подія стала справжнім святом.

Отче наш, що є на небесах! Нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі так і на землі. Амінь!

Зав. Сергіївською сільською бібліотекою Катерина МІХАЛЬОВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *