• управління юстиції

Юстиція на колесах

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції щодо державної реєстрації в Дніпропетровській області Тимофій Дудін повідомив, що в області створені мобільні точки доступу до системи безкоштовної правової допомоги.

Ці мобільні точки сформовані з представників обласного управління юстиції та бюро правової допомоги. Згідно з графіком, виїзд до районних населених пунктів буде здійснюватися не менше двох разів на тиждень. В цілому мобільні групи працюватимуть протягом двох місяців.

Також при Головному територіальному управлінні юстиції в Дніпропетровській області працює гаряча лінія, на якій можна отримати консультації з питань складання та подання до Мін’юсту скарг на дії держреєстраторів. Номер телефону гарячої лінії т. 056 713 46 90.

З затвердженим графіком роботи мобільних груп можна ознайомитися на сайті

Завдання мобільних груп:

  • – надання правової допомоги населенню та фермерським господарствам з питань захисту прав власності, оренди та інших майнових прав на земельні ділянки. Йдеться про первинну та вторинну правову допомогу, тобто, від консультацій і роз’яснень законодавства до виділення безкоштовних адвокатів і захисту прав та інтересів громадян і представлення їхніх інтересів у судах;
  • – дослідження причин, які створили передумови незаконного затримання земельних ділянок;
  • – посилення пильності держреєстраторів щодо документів на нерухомість, які надаються на держреєстрацію тощо.

Дмитро ПРУЖИНІН

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *