• на_страже

Юр’ївщині тривають оперативно-профілактичні заходи «Зброя, вибухівка»

На виконання вимог наказу Національної Поліції України від 02.03.2017 № 189 та наказу ГУНП від 03.03.2017 № 844, з метою запобігання незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів вибухових речовин, виявлення та перекриття каналів джерел їх надходження, в Юр’ївському районі триває загальнодержавна оперативно-профілактична операція «Зброя-вибухівка».

Шановні жителі Юр’ївського району!

Згідно з діючим законодавством добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу, звільняє від кримінальної відповідальності. Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до органів поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то він має можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Просимо врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

З метою отримання детальних роз’яснень звертайтеся до працівників дозвільної системи або дільничних інспекторів поліції за місцем проживання.

Пам’ятайте!

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність.

Незареєстрована зброя – це не лише порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та їхніми неповнолітніми дітьми.

Працівники Юр’ївського відділення поліції нагадують, що незаконне володіння та зберігання зброї, згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Юр’ївське ВП Павлоградського ВП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *