Юр’ївщина подарувала добро і свято дітям Донеччини

Нещодавно волонтери з Павлограду, Новомосковську та Юр’ївки відвідали школу в селі Галицинівка Маріїнського району Донецької області, де навчається 112 учнів з трьох сіл.

Юр’ївська районна рада підписала меморандум про співпрацю з Мар’їнською районною радою, а керівники сільгосппідприємств та фермери одноголосно визначилися з помірною підтримкою дітей Донеччини.

Юр’ївським центром з обслуговування закладів освіти була розроблена ціла освітня та оздоровча програма з обміну досвідом для дітей та вчителів Галицинівської школи в рамках благодійної акції «Подаруй добро і свято дітям Донеччини». В середині червня Юр’ївський район відчинив свої двері для 30 галицинівських дітей – учнів 5-8 класів.

Першими після волонтерів дітей зустріли працівники Юр’ївського ПТУ-81, в гуртожитку якого школярів разом з їх вчителем і поселили.

За 10 днів діти відвідали Олександрівський i Вербуватівський НВК, Новоіванівську, Варварівську, Чаплинську, Юр’ївську, Новов’язівську та Чорнявщинську школи, культурні заклади Павлограда. Для дітей проводили «Вечір знайомств», екскурсії до шкіл, музеїв та до газового промислу, майстер-класи з декоративного різьблення по дереву, орігамі, виготовлення панно, малювання, спортивні змагання на свіжому повітрі, розважальні ігри, флешмоби, караоке, музично-розважальні шоу та концерти, танц-класи, дискотеки, День гумору, тренінги з основ здоров’я та спорту, психологічні бесіди, районний конкурс краси «Міс Аліса», футбольні змагання, тощо. Десятиденна благодійна акція завершилася спільним гала-концертом школярів Юр’ївщини та Мар’їнщини.

І така акція далеко не остання. Депутати районної ради пообіцяли до початку навчального року порадувати учнів Галицинівської школи новенькими партами, стільцями, шкільними дошками, а, можливо, й телевізорами. А волонтери привезуть до школи деякі будівельні матеріали та фарбу.

Організатори акції та керівники закладів виражають величезну подяку всім, хто фінансово, морально та фізично прийняв участь у цій добрій справі.

Анна ТРЕТЬЯК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *