Юр’ївський спорткомплекс для майбутніх чемпіонів

У Юр’ївці на місці занедбаного шкільного стадіону виріс багатофункціональний спортивний комплекс, що складається з двох футбольних полів, баскетбольного, волейбольного та майданчика з тренажерами, а також біговими доріжками та легкоатлетичною зоною.

Оскільки на будівництво такого спортивного красеня витрачено понад 20 мільйонів гривень з обласного бюджету, у райцентр на церемонію відкриття спорткомплексу приїхали високі гості обласного та державного рівня: голова бюджетного комітету Верховної Ради, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, народний депутат України Вадим Нестеренко, голова обласної ради Гліб Пригунов, заступник губернатора Дмитро Батура, президент обласної Федерації футболу Віктор Андрухів та інші офіційні особи.

За незвично короткий термін — рівно рік — підрядники з будівельної компанії «Будінвест» крім великого футбольного поля розміром 100х75 м, звели мале поле для тренувань і гри в міні-футбол, розміром 60х40 м. Обидва зі штучним покриттям, яке вважається всепогодним, оскільки за словами місцевих тренерів витримує перепади температур від +60 до -30 градусів. Крім того, обидва поля обладнані багаторівневою дренажною системою, яка не дозволяє воді затримуватися на поверхні. Навколо великого поля облаштовані чотири бігові доріжки, також оснащені спеціальним покриттям, що дозволяє бігати ними як у шипованих, так і у звичайних кросівках.

У легкоатлетичну зону увійшов і сектор для стрибків у довжину й висоту.

Практично безпечними при падіннях, сучасними прорезиненими покриттями обладнані баскетбольний, волейбольний та воркаутний (тренажерний) майданчики, а також дитяча зона, що знаходиться поруч. Територія спорткомплексу освітлюється та облаштована тротуарною плиткою.

На території стадіону вже зведено адмінбудинок, у якому розміститься Юр’ївська ДЮСШ, роздягальні, душові, тренерська та суддівська кімнати. До будівлі підведено воду, каналізацію, теплопостачання, але остаточне введення її в експлуатацію намічене на першу половину наступного року. Так само, як і будівництво трибун на великому стадіоні. Відповідно до проекту, трибуни будуть вміщати не менше 400 глядачів.

На новому стадіоні будуть проходити обласні та районні змагання, а також уроки фізкультури, тренування ДЮСШ. Планують відкрити й різновікові групи здоров’я для всіх охочих займатися спортом.

Присутні на урочистостях високі гості привітали жителів Юр’ївського району з відкриттям довгоочікуваного стадіону. Зокрема, народний депутат України від 38-го виборчого округу Вадим Нестеренко разом із привітаннями нагадав, що попередні капітальні ремонти в Юр’ївці, а саме опорної школи, Будинку культури, зведення та сьогоднішнє відкриття спортивного комплексу стали можливими тiльки завдяки прийнятій депутатами Верховної Ради програмі фінансової децентралізації, ініціатором якої був Президент України Петро Порошенко.

Євген ЄВТУШЕНКО

P.S.

Юним футболістам і вихованцям спортшколи подарували не менше трьох десятків новеньких футбольних м’ячів та інший спортивний інвентар. Перший удар по м’ячу надали президенту Федерації футболу України Андрію Павелку, який обрав у напарники юного місцевого футболіста та передрік йому і його товаришам долю Андрія Шевченка й Ліонеля Мессі. До речі, перший футбольний матч на новому стадіоні відбувся тижнем раніше. Поле випробували місцева команда та збірна обладміністрації. У запеклій боротьбі з мінімальною перевагою 0:1 перемогли гості.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *