• Юр’ївка - селище міського типу

Юр’ївка – селище міського типу

Хочу привітати всіх із наступаючим 60-річчям присвоєння Юр’ївці статусу селища міського типу: побажати щастя, добра, здоров’я, витримки. Давайте спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, адже це можливо лише тоді, коли кожен із нас ставитиметься до всього селища, як до своєї домівки. А ми зажди настроєні на плідну співпрацю та діалог із усіма, хто бажає щось зробити для покращення життя мешканців нашої селищної ради.

Хочу також подякувати всім юр’ївчанам – депутатам селищної ради, керівникам, працівникам підприємств, установ і організацій, громадським організаціям, усім тим, хто підтримує та допомагає селищній раді у виконанні заходів соціально-економічного розвитку, хто не словами, а справами  доводить свою небайдужість до становлення й розвитку селищної ради.

Сподіваюсь на подальшу співпрацю та взаєморозуміння з кожним виборцем і жителем Юр’ївської селищної ради, активність і свідомість всієї громади, щоб наша маленька батьківщина – Юр’ївщина – з кожним роком ставала ще красивішою, затишнішою та привітнішою.

Селищний голова Юр’ївської селищної ради Володимир ДОВБИШ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *