Юні правознавці з Перещепиного

19-го лютого в Прес-клубі Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України нагородили юнаків та дівчат-переможців конкурсу на краще Тематичне есе «Місто, відкрите для всіх», що проводився серед учнів 10–11 класів навчальних закладів Дніпропетровської області.

Конкурс та прес-конференція проведені ГО «Дніпропетровський регіональний центр прав людини» в рамках проекту «Громадянська кампанія з підвищення громадської активності та захисту прав людей з інвалідністю в Дніпропетровській області».

Усього на конкурс було надіслано понад 70 робіт, серед яких було обрано лише п’ять. Переможцями конкурсу есе стали: Артур Коваленко та Ольга Грінько, учні 10-го класу КЗ «Перещепинський ООЗ № 1», а також Максим Куждін (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 114), Валерія Сірик (Підгородненський НВК № 1), Юлія Яцишина (вихованка Зеленодольського центру позашкільної роботи).

На прес-конференції Оля Грінько та Артур Коваленко розповіли про тему, яку вони висвітлили у своєму есе. Учні доступно й переконливо розповіли, чому саме тема підвищення громадської активності та захисту прав людей з інвалідністю в Дніпропетровській області, зокрема в маленьких містах та селах, їх хвилює понад усе. Кожен із переможців висловив власну точку зору щодо умов життя людей з інвалідністю в містах і селах та запропонував шляхи подолання цієї проблеми.

Після завершення прес-конференції переможці отримали подарунки й сертифікати та пообіцяли не зупинятися на досягнутому й підкорювати нові вершини на творчій ниві своєї небайдужості та активної громадської позиції.

Вчитель української мови та літератури КЗ «Перещепинський ООЗ №» Юлія БАЗЯ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *