Юні дніпряни перемогли на міжнародному конкурсі талантів у Польщі

Діти з Дніпра стали переможцями на міжнародному конкурсі талантів “ZIRKA”, який відбувся у Кракові, Польща. Про це сьогодні, 8 квітня, під час прес-конференції у медіахолдінгу “Відкритий” повідомила керівниця фестивалю Ніка Рудакова, передає Дніпроград.

Цьогоріч фестиваль мав підназву “Коронація зірок-2019”. Вперше за роки існування він відбувся у Польщі. На нього завітали представники з України, Білорусі, Польщі та Люксембургу – усього 57 учасників, ще 130 дітей взяли участь заочно. Наймолодшому учаснику – 8 років.

“Основна мета фестивалю – імідж Україні у світі. Ми хочемо показати, що Україна має високий рівень культури і в нас дійсно займаються вихованням талантів. Одна з важливих задач – протидія інформаційній війні, яку ведуть проти нашої країни, через культуру і творчість. Наприклад, у минулому році у фестивалі брали участь діти з 12 країн. Думаю, ми змогли показати Україну як доброзичливу, талановиту і культурну, яка готова до євроінтеграції”, – зазначила Ніка Рудакова.

Діти змагалися у таких номінаціях, як вокал академічний, народний та естрадний, хореографія, інструментальний жанр, акторська майстерність. В цілому програма фестивалю тривала 8 годин. Судили учасників міжнародне журі у складі 7 професіоналів різних жанрів.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *