Юна шахістка з Новомосковська зіграла проти губернатора

12-річна шахістка з Новомосковська Анастасія Дубовик стала учасницею незвичайного шахового турніру, що відбувся 24 березня. В ньому суперниками трьох юних шахісток стали чиновники ОДА на чолі з головою облдержадміністрації Валентином Резніченком.

Разом із нашою землячкою проти збірної ОДА зіграли кандидат у майстри спорту 13-річна Єлизавета Гребенщикова («ДЮСШ № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза» Дніпровської міської ради) та майстер спорту Маріца Цирюльник (також випускниця ДЮСШ № 9, 1991 р.н.).
Серед чиновників поряд з губернатором участь брали його радник Юрій Голик, а також директор департаменту екології та природних середовищ Руслан Стрілець.

У першій бліц-партії, де учасники боролися один на один, з рахунком 3:0 перемогла команда дітей, причому за дуже короткий проміжок часу. Завершальною була не менше захоплююча гра, де Маріца Цирульник одна боролася одночасно проти 10 чиновників.
За загальним підсумком змагань головний суддя, голова Дніпропетровської обласної федерації шахів Євген Уріх, віддав перемогу команді чиновників.
Але, як зізнався на своїй сторінці в мережі Фейсбук один з учасників турніру – радник голови ОДА Юрій Голик, його команді просто пощастило.
Для учасників заходу підготували тематичний фуршет, де всі учасники й гості турніру могли спробувати шахові фігури у вигляді шоколадного десерту. Учасники з команди ДніпроОДА одяглися у спеціально виготовлені білі фірмові світшоти. У залі, де проходив турнір, розмістилася фотовиставка, де були представлені фото учасників за грою. Серед них виявився навіть кіт Валентина Резніченка, який, за словами його господаря, грає краще за Юрія Голика.

За матеріалами Інтернет, Денис МАКАРОВ

Довiдка «ТРК»
Анастасія Дубовик (Про неї наша газета писала в №133 від 12.10.2017) зробила перші кроки у світ шахів у Новомосковському шаховому клубі «Дебют». Зараз займається у Дніпровській ДЮСШ № 9. В її активі титул чемпіонки світу зі швидких шахів серед дівчат до 12 років, перемоги та призові місця на шахових чемпіонатах України. А зовсім нещодавно Анастасія Дубовик посіла 3 місце серед дівчат на чемпіонаті України з шахів серед дівчат і юнаків віком до 16 років. Фінал змагань проходив у Вінниці з 6 по 18 березня.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *