Що є краса — поезія чи проза?

Чи можна відчувати красу? Як давно ви відчували це почуття? Як зробити так, щоби краса нас не покидала? Саме ці питання ставили собі учасниці психологічної студії «Довіра» 7-го квітня під час дискусії «Що є краса — поезія чи проза? Що є краса — розлука чи життя?», яка відбулася на абонементі центральної міської бібліотеки.

Психолог Світлана Шубна дала декілька порад, які допомагають відчути красу життя, радість і щастя. Наприклад, додати трохи ліні у вихідні дні чи влаштувати собі свято, зробити щось неординарне, завести нове знайомство чи побалувати себе чимось смачненьким. «Для початку просто дозвольте собі відчувати красу в собі, в оточуючих людях, у природі. Робіть те, що завжди хотіли, не стримуйте себе!», — додала куратор клубу.

Провідний бібліотекар абонементу та співведуча заходу Тетяна Коряк наголосила, що ідеальна зовнішність не завжди є гарною, адже увагу привертають саме «родзинки». Крім цього, мова зайшла про ходу, за якою можна багато чого сказати про характер людини.

Наговорившись та надискутувавшись, клубчанки мали змогу взяти участь у квітковому психологічному тесті, більше дізнатися про себе за обраною квіткою. Наприкінці заходу відбувся маленький поетичний вечір: майже кожна з відвідувачок клубу підготувала улюблений вірш на тему краси.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *