Що робиться в області

– Завершують ремонт Магдалинівського будинку культури. Вже осучаснили хол, оновили інженерні комунікації та систему опалення. Також відремонтували дах будівлі. Наразі ремонтують хореографічний клас, велику концертну залу та фарбують фасад.

– Продовжується ремонт Синельниківської школи № 7. Там перекрили дах, замінили вікна, оновили спортивний зал. Завершують ремонт актового залу. Проводяться оздоблювальні роботи у класах і коридорах. Триває утеплення фасаду та облаштування його кольоровими панелями.

– У селі Чкалове Нікопольского району недобудову, яка пустувала з 90-х років, переробляють у дитсадок. Вже поставили вікна і двері, зробили перепланування внутрішніх приміщень, наразі утеплюють покрівлю та стіни.

– У Царичанці триває реконструкція будівлі старої аптеки, яку перетворюють на житловий будинок на 10 квартир для родин АТОвців. Там уже замінили покрівлю, поставили нові вікна, утеплили фасад. Проводяться внутрішні оздоблювальні роботи, до будинку підводять комунікації та облаштовують навколишню територію.

– Завершується будівництво водогону в селі Іванівка Межівського району. Там уже пробурили свердловину глибиною більше 50 метрів, змонтували водонапірну вежу та провели трубопровід до трьох колонок. Запуск системи планують найближчим часом.

Ганна ЛИСЕНКО за повідомленням ДніпроОДА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *