Що добре вродить цього року

Експерти ринку зернових прогнозують, що в цьому році в світі збільшаться обсяги виробництва пшениці, кукурудзи і рису. Зростання виробництва рису відбудеться за рахунок хорошого врожаю в Китаї, плюс його виробництво цього року зросло в Пакистані.

Зростання виробництва пшениці очікується завдяки хорошим врожаям в Україні, ЄС та Російській Федерації. Крім того, в Канаді зросте виробництво цієї культури через збільшення посівних плантацій. І навіть в Азії, незважаючи на зменшення угідь, врожаї очікуються на високому рівні.

У виробництві кукурудзи очікується зростання, хоча й невелике. І це при тому, що збільшилися посіви в Аргентині і Бразилії. У ПАР, на жаль, численні плантації постраждали від посухи, тому прогноз врожаїв очікується значно менший, ніж у попередні роки.

Залишається додати тільки, що разом з підйомами обсягів виробництва, виросте, відповідно і споживання. У 2018/19 МР експерти ФАО прогнозують його на рівні 2 657 млн т. До речі, це на 45 млн т більше, ніж у попередньому сезоні.

Вікторія СИМОНОВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *