• про м'ясо

Що буде з м’ясом

Вперше за останні три роки український м’ясний ринок житиме в умовах перевищення попиту над пропозицією. Так вважає Андрій Панкратов, аналітик FAO, експерт сільськогосподарських ринків.

– Справа в тому, що поголів’я свиней в країні сильно скоротилося, а поголів’я ВРХ зараз взагалі найнижче за всю історію з моменту проголошення незалежності України.

Крім того, є дуже великий ризик проникнення на територію країни вузликового дерматиту ВРХ. Чи відбудеться це, чи ні, ситуація буде нервова. Ми очікуємо збільшення так званого «психологічного забою» ВРХ.

У 2017 році аграрію буде надано меншу підтримку з боку держави. А отже, хтось боротиметься за рахунок підвищення ціни, а хтось – просто відправлятиме своє стадо на забій.

Головне нововведення року на споживчому ринку – це підвищення мінімальної заробітної плати. Зрозуміло, що від цього не виростуть доходи українців у цілому, проте станеться їхній перерозподіл. Найбідніші отримають трохи більше коштів за рахунок зменшення або непідвищення зарплати інших. Тому в споживанні м’яса перші, швидше, збільшать частоту покупок, ніж перейдуть на покупку більш дорогих і якісних продуктів. Тоді як другі, швидше за все, збережуть частоту покупок за рахунок того, що перейдуть на більш дешеві м’ясні продукти.

Як підсумок: можна очікувати збільшення внутрішнього попиту на м’ясо та на дешеві м’ясні продукти.

У той же час штрафи за поширення вірусу АЧС повинні збільшитися, – вважає інший експерт. Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа говорить, що досі штрафи були 3-5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тепер будуть 10-25.

– А якщо мова йде про посадових осіб, то й вище. Це не високі штрафи, але вони повинні бути відчутними.

Вікторія СИМОНОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *