• корисні поради на кухні

Щоб салат не став… супом

Якщо готова страва вийшла несподівано наваристою, можна легко видалити надлишки жиру. Загорніть пару шматочків льоду в паперовий рушник (серветку) та проведіть нею по поверхні страви. Лід притягує плаваючий жир, як магніт, і той застигає на серветці.

Щоб харчова плівка не тягнулася і не рвалася, зберігайте її в холодильнику. Так роблять усі шеф-кухарі світу.

Щоб легко почистити варене яйце, при варінні додайте у воду соду чи оцет.

Щоб не плакати, нарізаючи цибулю, покладіть її в морозилку на 30 хвилин. Але цей спосіб підходить, тільки якщо ви збираєтеся потім зварити або підсмажити цибулю. В салати в такому вигляді її класти не варто.

Щоб не чекати, доки вода, в якій готуються макарони, закипить, або не прогледіти її, покладіть поверх каструлі дерев’яну лопаточку або ложку. Дерево не дозволить піні перелитися через край.

Приготувати ідеальну яєчню просто. Налийте столову ложку води на краєчок пательні. Накрийте пательню кришкою. Вода перетвориться на пар та приготує верхню частину яєчні. Завдяки цьому на жовтках утвориться плівка, а всередині вони залишаться рідкими.

Якщо ви робите салат зі свіжих соковитих овочів, раджу посолити його до того, як заправляти. Тоді він не стане супом, простоявши на столі якийсь час.

Щоб позбавити свої руки нав’язливого запаху цибулі або часнику, використовуйте лимон або харчову соду. Просто натріть ними руки та змийте водою.

Дерев’яні лопатки та ложки з часом втрачають свій вигляд і набувають неприємного запаху. Якщо вам шкода розлучатися зі своїми улюбленими кухонними помічниками, прокип’ятіть дерев’яні ложки у звичайній воді та висушіть на сонці.

А щоб позбавити дерев’яну дошку запаху та залишків їжі, натріть її крупною сіллю й залиште в такому стані на 10-15 хвилин. Після протріть половинкою лимону та висушіть.

Даша ДАЧНИЦЯ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *