Щиро вітаю вас із визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!

Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, надавши сил на шляху до нових досягнень. Саме досягнення кожного з нас є тими міцними цеглинками в будівництві єдиної й незалежної України, якою пишатимуться наші діти.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – тестуванням на зрілість, терпіння, толерантність і патріотизм. Українці багато разів доводили світу й собі, що ми вміємо долати труднощі, ми вміємо будувати, ми – нація творців і переможців. Нині вже ніхто не сумнівається в тому, що український народ у змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини!

Зі святом вас! Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *