Щастя в… городі

Ну-с, брати – городники, дачники, фермери і батраки. Сідайте зручніше і читайте уважніше.

Я знаю хто і як виведе нас із глибокої…, глибокої кризи. Не бог, не цар і не герой. Британські вчені виведуть.

Дослідники з Оксфордського університету (Велика Британія) провели серію експериментів з рослинами гороху і зробили висновок, що даний біологічний вид здатний приймати самостійні (!) рішення (!!) щодо своєї життєдіяльності. «Це унікальний випадок, коли живі біологічні істоти при відсутності нервової системи демонструють здатності до мислення», – дивуються британські вчені.

fullsize

Ось вам і відповідь на питання, хто може очолити Україну і повести нас, наче народ ізраїлів, через пустелі злиднів і корупції до процвітання в царстві молочних річок і кисільних берегів.

Горох – не бреше, не краде, не вступає в партії, йому не треба платити міністерську зарплату в 100 тисяч, обійдеться поливом і добривами. Після вживання гороху вторинний продукт можна використовувати замість газу. Чим не ідеальна влада?

Тому що нашій владі просто не вистачає часу і сил займатися всім одночасно. Ось я прочитав, що цілий рік купа людей, наприклад, займалася «декомунізацією» офіцерських погонів для армії. Щоб погони залишилися, а зірочок на них не було. Тепер будуть чотиригранні шайби. Хіба це не перемога? Перемога!

Тільки витратили на неї рік робочого часу. Хіба за такими клопотами час на те, щоб розібратися з газовими тарифами знайдеться?

Ось поляки, наприклад, другий раз за цей рік тарифи на газ для населення знизили. Може у них там в європах гороху більше зростає? Тому й порядку більше…

Не дарма наш вельмишановний президент весь час як молитву перед обідом повторює: «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР України – це серце нашого національного ідеалу. Те ж стосується і якнайшвидшого введення безвізового режиму для України з ЄС».

Не знаю, як там з безвізовим… Знаю, що поляки на тиждень перекрили свої кордони для українців прикордонної Галичини, які й раніше без віз моталися туди-сюди у торгівельних справах. Так наші розлючені громадяни ледь штурмом не взяли європейські прикордонні бастіони.

Отже, громадяни дорогі, поважайте горох, не економте на поливі і частіше уявляйте собі в думках гороховий розсип у Кабінеті міністрів України.

Ваш Мартин КАПУСТА

Горох

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *