Шукаємо патронатних вихователів разом

13-го березня 2019-го року в приміщенні Новомосковської міської ради відбувся спільний захід Новомосковського міськрайонного центру зайнятості та Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо презентації професії «патронатний вихователь».

Метою заходу було ознайомлення присутніх із професією «патронатний вихователь» та пошук і відбір кандидатів, які відповідають вимогам до професії. У заході взяли участь 14 безробітних осіб, які на сьогодні шукають роботу.

Захід розпочав директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич. «Патронатний вихователь — це унікальна для України професія, що набуває все більшої актуальності сьогодні. Це є соціально корисна й необхідна для міста Новомосковська робота» — наголосив він.

Заступник директора Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Лало повідомила, що Новомосковськ потребує послуг сімейного патронату, які передбачають забезпечення тимчасового догляду, виховання та реабілітації в умовах сім’ї дітям, які залишилися чи можуть залишитися без батьківського піклування та дітей, які потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги.

Присутніх цікавили психологічні аспекти роботи патронатного вихователя, вимоги до житлових умов та розміри грошового забезпечення.

Детальні відповіді на всі питання надала Ольга Лало.

Директор Новомосковського МРЦЗ Сергій КАДЕВИЧ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *