Шпаківні розширюють профіль

Цього року готель для пернатих відкрився в Новомосковську, в міській середній школі № 14. Затишні будиночки для незвичайних постояльців разом із татом зробила дев’ятикласниця Аліна Німенко. Про це розповіла вчитель біології та географії СШ №14 Людмила Бундз.

– Протягом трьох тижнів наша Аліна та її тато будували пташині будиночки. Примітно, що вони різних розмірів і конструкцій, оскільки призначені не лише для шпаків і синиць, але і для сов та інших птахів. Пташині будинки ми розвісили на території школи та деякі «номери» пернатого готелю вже зайняті, – прокоментувала подію Людмила Бундз.

Фотографії своїх будівель школярка відправила на Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День зустрічі птахів», який було організовано Київським еколого-культурним центром, Всеукраїнською екологічною організацією «Жива планета» та Українським товариством охорони птахів.

Найбільше робіт надійшло з Одеської області. На другому місці – Рівненська область, на третьому – Дніпропетровська. На адресу оргкомітету надійшло 94 листи. Всього ж у конкурсі взяли участь понад 250 дітей, які виготовили та розвісили на деревах близько 400 пташиних будиночків.

Чудово, що значна кількість «апартаментів» була побудована дітьми для дуже різних видів птахів – білих лелек, сов, сичів, синиць, горихвосток тощо, а також для кажанів.

Днями зі столиці надійшла відповідь: двоє наших земляків – Аліна Німенко та Віталій Голуб із Кам’янського стали переможцями конкурсу і отримають цінні призи – мобільні телефони.

Олександр САПІЄНС

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *