Шлях до науки

Саме здатність до самоосвіти і саморозвитку демонструє учениця 11-го класу ліцею «Самара» Світлана Демченко. Щорічно з 2016-го року Світлана бере участь у регіональному етапі Міжнародного конкурсу International Brain Bee Competition, заснованого доктором Норбертом Мислінським з Університету Меріленд (США).

Метою цього конкурсу є зацікавлення молоді у вивченні принципів організації й роботи головного мозку, основ формування психіки людини, причин виникнення головних неврологічних хвороб та шляхів їхньої корекції.

Конкурс проходить у два етапи. Перший, відбірковий етап, проводився у березні 2019-го року шляхом тестування через інтернет. Завдання цього етапу включали запитання про будову та функції головних складових нервової системи, причини та шляхи корекції поширених нервових хвороб, а також багато інших складних завдань. Розв’язання завдань цього етапу потребувало від Світлани фундаментальних знань у різних галузях біології, а також досконалого володіння англійською мовою. У цьому році вона отримала диплом за успішну участь у відбірковому етапі цього престижного міжнародного конкурсу.

Олена МІТЧЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *