• шлюб за 24 години

Шлюб за добу

В Україні впроваджується пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу в скорочені терміни – «Шлюб за 24». Проект позбавляє бажаючих узяти шлюб від необхідності проходити довгі бюрократичні процедури. На шлюб за 24 години готова і наша область.

– Дніпропетровщина готова до впровадження проекту «Шлюб за 24 години». І ми вже заявили про це в Мін’юст, – сказала співробітник управління юстиції в Дніпропетровській області Наталія Щебликіна. – На даний момент у нас є спільний проект із міськрадою «Дніпровське весілля», домовленість з ансамблем «Юність Дніпра».

З цим пілотним проектом в Україні вже працюють 5 областей. Він впроваджувався як соціальний у прифронтових регіонах. У Сєвєродонецьку, Маріуполі та Херсоні ціна екперес-шлюбу призначена мінімальною – 150 грн. У Києві, Одесі та Львові цей проект працює більше як туристична послуга, відповідно, й ціна на неї в десятки разів більша. Але і «Юністю Дніпра» справа не обмежується. Наприклад, у столичному сервісному центрі «Готово» пропонують виїзні церемонії (вартість до 1800 грн), організацію фуршету і невеликої культурної програми (5 тис. грн).

Проект стартував у серпні та його послугами вже скористалися 2300 осіб.

Тетяна СОКОЛОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *