«Шкільного автопарку» знову прибуло

Ключі від 11 нових шкільних автобусів сьогодні вручили головам ОТГ, сільських рад і районних адміністрацій області. Автобуси були закуплені за кошти обласного бюджету та державної субвенції на загальну суму 20 млн грн.

Новий транспорт цього разу придбано в рамках програми оновлення парку шкільних автобусів області. Торік також було придбано 11 одиниць автотранспорту для закладів загальної середньої освіти, чим обласна влада забезпечила стовідсотково безкоштовне підвезення понад 17 тисяч школярів. Наразі для цього задіяно більше 400 автобусів.

Сьогодні отримали автобуси школи Дніпровської та Магдалинівської райдержадміністрацій, Божедарівської, Криничанської, Солонянської, Томаківської, Червоногригорівської селищних рад, Карпівської, Мирівської, Святовасилівської, Чумаківської сільських рад.

Загалом за останні три роки шкільний автопарк поповнився ще на 92 автобуси.

«Оновлення парку шкільних автобусів продовжиться і в майбутні роки. Це наш системний підхід – створення опорних шкіл, їхнє оснащення, реконструкція доріг і забезпечення транспортування дітей. У 2016-2018 роках органами місцевого самоврядування прийнято рішення щодо створення 34 опорних навчальних закладів і, разом з тим, забезпечення підвезення до них дітей. Головна мета обласної влади – це формування якісних та комфортних умов для навчання нашого молодого покоління!» – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Прес-служба Дніпропетровської облради

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *