Школа поділилася дитячим садком

Напередодні нового 2016-го року батьки дошколят села Першотравенки, що в Магдалинівському районі, отримали від народного депутата Вадима Нестеренка найдорожчий і бажаний подарунок – дитячий садок.

Дошкільний заклад влаштували в порожньому крилі сільської школи, приміщення якого капітально відремонтовані та повністю переобладнані під дитячі кімнати. Вийшли добротні спальні з утепленими вікнами, їдальня, кухня, ігрові кімнати, санвузли… Не забули і про необхідні атрибути, обладнання, меблі, посуд і навіть іграшки.

Садочок розрахований на одну групу дошкільнят від трьох до шести років. Батькам оголосили, що приводити своїх чад вони можуть вже 15-го січня. Поки всередині робились останні, як то кажуть, мазки, слюсарі та електрики налаштовували водопровідні та електроприлади, вихователі та нянечки наводили ідеальну чистоту, кухарі завозили необхідні продукти.

На імпровізованому відкритті садка не зміг бути присутнім головний винуватець цієї події – народний депутат України Вадим Нестеренко, за сприяння якого в Першотравенці й відродився дитячий дошкільний заклад. Усі слова подяки «звалилися» на помічника народного депутата – Анатолія Штефана, який урочисто пообіцяв передати їх адресату.

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *