Школа в Казначеївці починається з ґанку

Якщо театр починається з вішалки, то школа – з двору та ґанку. Ось саме ґанок-то в Казначеївській загальноосвітній школі й перебував у вкрай аховому стані. Привести його до 1-го вересня до ладу допомогли заснований народним депутатом України Вадимом Нестеренком благодійний фонд «Твiй рiдний край» і шефи Казначевской школи – агрофірма «Дружба-Казначеївка», яку очолює депутат облради Володимир Савельєв.

– Може через економію, а може по недалекоглядності проектантів спочатку навіс або козирок над ґанком зробили дуже коротким, куцим, – скаржиться директор Казначеївської ЗОШ I – III cт. Олександра Олександрівна Барабоша. – Під час навіть маленького дощику вода потрапляла на ґанок, а під час злив просто його заливала. З цієї причини поріг і сам ґанок почали руйнуватися. Все це під час негоди створювало незручності як учням, так і викладацько-технічному складу – парасольку закрити або просто постояти під навісом місця не вистачало.

Хтось підказав звернутися або написати листа народному депутату України Вадиму Нестеренку. У свою чергу, він перенаправив наш лист до благодійного фонду «Твiй рiдний край», який і домовився з місцевою агрофірмою «Дружба-Казначеївка» про проведення на шкільному ґанку необхідних ремонтно-відновлювальних робіт.

Місцеві умільці подовжили й обшили металевим профілем козирок. Мало того, ґрунтовно зміцнили нарощений навіс двома будівельними колонами та металевою балкою. Не забули і про сам ґанок, де зробили водовідведення і яким обов’язково варто серйозно зайнятися наступного року, – підсумувала шкільний директор.

Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *