Шахова принцеса з Новомосковська — чемпіонка України

За підсумками 11 турів фіналу чемпіонату України з класичних шахів серед дівчат до 16-ти років, що закінчився в Чернівцях, перше місце посіла шаховий вундеркінд Дніпропетровщини Настя Дубовик.

Але це не всі завойовані в Чернівцях регалії юної шахової принцеси з Новомосковська. Крім «золота» української першості Настя ще взяла «бронзу» у швидких шахах.

Перемогою в національному шаховому чемпіонаті новоявлена чемпіонка України завоювала право участі в найбільших турнірах європейського та світового значення — чемпіонаті Європи серед дівчат до 16-ти років, який пройде в серпні в столиці Словаччини Братиславі, а також чемпіонаті світу в цій віковій категорії, який відбудеться в жовтні в Мумбаї (Індія).

Анастасії Дубовик 12,5 років, уродженка Новомосковська, але займається шахами в Дніпровській дитячо-юнацькій спортивній школі № 9. Настя — неодноразова чемпіонка і призерка області у своїй віковій категорії зі швидких і класичних шахів, а також — переможниця обласного чемпіонату зі швидких шахів серед… юнаків до 20-ти років.

Коли верстався номер

<Тек>Як нам повідомила Євгенія Дубовик, мама юної чемпіонки, за перемогу в чемпіонаті України національна федерація шахів нагородила Анастасію Дубовик почесним званням «Кандидат у майстри спорту України». ВІТАЄМО!

Євген ЄВТУШЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *