• Твій Рідний Край

Шановні працівники редакції газети «Твій рідний край»!

Прийміть щирі вітання з 100 випуском газети «Твій рідний край»!

Ваша газета – це популярне видання про самобутню історію та сьогодення, духовність і високу моральність жителів Юр’ївського, Новомосковського та Магдалинівського районів.

За невеликий проміжок часу газета набула великої популярності серед читачів, тому що об’єктивно висвітлює суспільно-політичне, економічне та культурне життя жителів округу.

На вас покладені надзвичайно відповідальні завдання щодо інформування суспільства. Ви не лише повідомляєте про події, які відбуваються в нашому та сусідніх районах, а й формуєте світогляд, впливаєте на розвиток суспільних процесів. Ви тримаєте нас у курсі подій, допомагаєте зрозуміти проблеми та труднощі сьогодення!

Тож нехай з-під вашого гострого журналістського пера завжди виходить сильне та переконливе слово. Нехай ваша активна громадянська позиція та небайдуже ставлення до навколишнього світу допомагають у відповідальній і важливій роботі.

Щиро бажаю, щоб ваша професійна справа завжди давала радість і задоволення, щоб сенсації були добрими, новини – цікавими, матеріали – обґрунтованими та зваженими, а «Твій рідний край» був надійним другом і порадником читачів та мав якомога більше шанувальників.

Нехай добробут і творча наснага стануть вашими постійними супутниками! Міцного здоров’я, щастя та процвітання вам і вашим родинам!

З повагою, голова Юр’ївської райдержадміністрації Вадим ЗОЛОТОПУП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *