Шановні захисники Вітчизни!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем Захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

З 14 жовтня 2014 року, згідно з указом Президента України, День Захисника України є офіційним святом, бо саме 2014-й рік переконливо довів, що Україну захищають не лише Збройні Сили України – але і Нацгвардія, волонтери та багато інших.

Це державне свято вважається доволі новим, але зберігає в собі історію багатьох століть. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, адже саме цього дня відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Жовтневий день був знаменним і для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа. Власне, з 1999 року ця важлива дата в календарі свят іменувалася Днем українського козацтва.

Саме в свято Покрова Пресвятої Богородиці українці славлять своїх захисників. І сьогодні ми звертаємося до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне й щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Звичайно, крім пам’яті про людей, котрі відстоюють цілісність нашої країни, захищаючи кожного з нас, день покликаний підняти дух народу, патріотизм, усвідомленість і любов до своєї Батьківщини.

Міцного здоров’я вам, наші захисники, успіхів і надійного тилу! Нехай ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. А після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються в повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир. І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Козацькому роду нема переводу!

З повагою, народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *