• професійні свята

Шановні журналісти!

В день професійного свята українських журналістів щиро вітаю вас та всіх ваших колег газети «Твій рідний край» з Днем журналіста!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вир подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

Нині неможливо уявити сучасне суспільство без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.

У цей святковий для вас день бажаю об’єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів і наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Голова Юр’ївської райдержадміністрації Вадим ЗОЛОТОПУП

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 85-ї річниці створення Магдалинівської районної бібліотеки.

Сьогодні бібліотеки – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток духовності, сприяють розбудові громадянського суспільства. Бібліотека завжди була і залишиться збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами й популяризаторами духовної спадщини поколінь. Задовольняючи наукові та культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення.

Професія бібліотекаря нелегка, проте в соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а врешті-решт і її успішний розвиток.

Вітаю Вас від усієї душі та бажаю ніколи не падати духом, завжди бути бадьорими та усміхненими, і на життєві негаразди дивитися крізь пальці. Нехай все в вас буде добре! Бажаю вам, шановні, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави. Мирного неба, щастя та благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій КОРОБОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *