• Юр’ївка - селище міського типу

Шановні жителі Юр’ївщини!

В липні ми з вами відзначаємо 26-ту річницю від дня утворення нашого району. Як відомо, історія – це не тільки події, що відбувалися протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому за 26 років становлення й розвитку Юр’ївського району нам із вами є що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти і примножити надбане батьками, юр’ївчани трудилися та створювали, запроваджували та досягали. Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей та онуків сьогодні об’єднує жителів району – всіх тих, хто спрямовує власний потенціал і досвід на благо нашого краю.

Пам’ятаймо, наше життя буде таким, яким ми самі його зробимо! Впевнений, що і найближчі плани, й далекосяжні проекти, направлені на забезпечення життєвих потреб мешканців нашого району, будуть успішно реалізовані нашими спільними зусиллями!

Щиро дякую всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, вміння жити і працювати на благо рідної Юр’ївщини та України.

Хай Юр’ївський район назавжди залишиться для нас найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим!

Бажаю вам міцного здоров’я, спокою та родинного благополуччя.

Довголіття і процвітання Юр’ївському району!

Голова райдержадміністрації Вадим ЗОЛОТОПУП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *