Шановні жителі Юр’ївської громади!

Хочу звернутися до вас, як до своїх виборців.

 

Ситуація, що на сьогодні склалася не тільки на території Юр’ївської селищної ради, а й на території всього району – є наслідком брудної та дуже клопіткої роботи, якою сьогодні займається «бомонд» нашої районної ради та місцеві «князьки-олігархи».

За чотири терміни моєї праці на посаді селищного голови Юр’ївської селищної ради – а це понад 10 років – ще не було такого натиску, бруду, фальсифікацій фактами.

1 січня мені виповнилося 53 роки. Я маю життєвий та службовий досвід, а тому завжди займав, займаю й займатиму активну життєву та громадську позицію з чітким висловлюванням своїх поглядів і думок.

Перебуваючи на посаді селищного голови, я ніколи не переслідував ніякої матеріальної вигоди, тому люди неодноразово довіряють мені цю посаду, бо я завжди підтримував кожного виборця і готовий кожному прийти на допомогу.

Хочу подякувати всім, хто незважаючи на весь той негатив і постійне «цькування» селищної ради, висловлює свою підтримку, оптимізм і слушні думки. Приємно чути, коли, ви, наші виборці, говорите, що все, що я роблю – я роблю для людей.

Наголошую ще раз на тому, що мені немає чого приховувати. В той час як я відстоюю інтереси Юр’ївської громади, хтось керується тільки своїми амбітними планами на майбутнє. Я як посадова особа місцевого самоврядування маю лише заробітну плату, яка в мене, повірте, не є такою великою, як у тих добродіїв, які мають за спинами бізнес, фермерські господарства, магазини, перукарні та аптеки. За ті роки, що я працюю на посаді, яку ви мені довіряєте, я не придбав жодної нерухомості, квартири, нової іномарки з салону, не зробив сучасних інтер’єрів у своєму домоволодінні. Я живу і працюю так, як і кожен із вас.

Для мене посада селищного голови – це не лише крісло, влада й заробітна плата, це велика відповідальність перед кожним із вас.

І тому моїм життєвим кредом завжди було й буде «З людьми і для людей!»

 

 

Кандидат у голови об’єднаної Юр’ївської територіальної громади Володимир ДОВБИШ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *