• шампанське

Шампанське… робить душу безсмертною

Що б ви не воліли пити на свята, майже на кожному новорічному столі обов’язково традиційно присутня пляшка шампанського…

Його назва походить із французької провінції Шампань, де почали вирощувати виноград ще в III столітті. Місцеві вина мали одну вельми неприємну особливість: вони вдруге могли заграти в бочках і бочки іноді вибухали. За це напій із Шампані називали «диявольським». Перший, хто зміг «приборкати диявола» був… звичайно ж, монах. П’єр Періньон у XVII столітті став розливати вина в пляшки з затичками з коркового дуба, що й допомагало утримувати вуглекислий газ.

Тиск у пляшці шампанського – близько 6,3 кг на квадратний сантиметр, що приблизно втричі більше, ніж в автомобільній шині.

Пляшка шампанського містить близько 250 млн бульбашок. А справжні келихи під шампанське мають внутрішні стінки з мікроскопічним рельєфним шаром, щоб бульбашки прилипали до стінок.

Найкраще шампанське повинне витримуватися не менше 18 місяців, а краще три роки. Тільки таке шампанське, як говорив Оскар Уайльд, може зробити душу безсмертною, бо відбиває будь-яке бажання думати про гидоти земні.

Тетяна СОКОЛОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *