• чому пішов міністр

Чому пішов міністр?

23 травня міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий написав заяву про відставку. Спробуємо припустити, які причини могли спонукати Кутового на такий крок?

  1. Незгода з купівлею-продажем землі. «Кутовий говорив, що в тому вигляді, в якому планується земельна реформа, вона вб’є аграріїв і Тарас не захотів під цим підписуватися. Через це в нього почався жорсткий конфлікт із Гройсманом », – каже депутат БПП, добре знайомий з міністром.
  2. Скандал з російськими добривами. Деякі експерти серед причин відставки Кутового називають скандал із преференціями для виробників міндобрив з РФ. Нібито, саме з ініціативи самого міністра Кабмін ввів нульові мита на імпорт мінеральних добрив. Сам Кутовий називав це рішення необхідним для захисту українських аграріїв від сезонного коливання цін на добрива.
  3. Втеча з корабля. Один із нардепів від БПП, близький до аграрного бізнесу, вважає, що Кутовий йде не на якусь конкретну посаду і навіть не через конфлікт із Гройсманом. «Все частіше можна почути, що цей уряд повинен провести найскандальніші реформи – земельну, пенсійну, скасувати спрощене оподаткування, скоротити бюджетників, урізати субсидії, – каже нардеп. Після чого він піде в небуття з вовчими квитками «ворогів народу». Краще піти, поки ще не пізно».

Веніамін БАЗЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *