Черкащина народила, а Новомосковщина дала путівку в життя

Третього травня секретарю Новомосковської міської ради, виконувачу обов’язків міського голови Сергію Григоровичу Горошку виповнилося перші 50 років.

Народився на Черкащині. Батько – кадровий військовий, мама – бібліотекар. Як і багатьом дітям військових за час служби батька довелося змінити декілька місць проживання і, відповідно, шкіл. В перший клас пішов у східній Німеччині, продовжив навчання на Волині, а закінчував – аж в російському Заполяр’ї, під Мурманськом.

Зізнається, що до останнього хотів піти батьковим шляхом – стати військовим, і вже готувався вступати у військове училище, але батько відмовив. «Як раз у 1986-му році батька перевели в Україну, сюди, у Гвардійське. Тут він у званні підполковника і закінчив службу, а я вступив на історичний факультет Дніпропетровського державного університету», – згадує Сергій Григорович.

– Така широка палітра бажань: спочатку стати військовим і, раптом, – історичний факультет…

– Справа в тому, що в школі я дуже любив гуманітарні предмети, але особливо – історію. А з точними науками – якось не склалося. В результаті, в атестаті «четвірки» тільки з алгебри, геометрії, фізики та хімії, інші – «п’ятірки». Не дивлячись на великий конкурс – 12 чоловік на місце, тоді історичний факультет користувався великим попитом, вступив з першої спроби.

– Але віхи славної біографії Сергія Горошка нічого не говорять про його зв’язок з отриманим дипломом історика…

– Закінчував університет в сторичний 1991-й рік. У липні, після захисту диплома, мені запропонували роботу завідувача організаційним відділом Новомосковського райкому комсомолу. Мені випала історична місія бути свідком останніх днів існування Новомосковського райкому комсомолу, в апараті якого я пропрацював лише два місяці.

На хвилі демократії в області було створено альтернативний комсомолу Дніпровський союз молоді, в Новомосковському райкомі якого мене обрали заступником. Через рік уже в незалежній Україні створюються райдержадміністрації. Новомосковську РДА очолив Анатолій Григорович Білик, який довірив мені керівництво спочатку комітетом у справах молоді і спорту. Потім більше 15 років очолював оргвідділ і був керівником апарату, поки у серпні 2012-го року мене не призначили головою все тієї ж Новомосковської райдержадміністрації. Отримав другу вищу освіту в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

У жовтні 2015-го року на місцевих виборах мене обрали депутатом Новомосковської міської ради. І на першій сесії депутати мені довірили посаду секретаря міськради.

– Фактично, Ви в обоймі керівництва Новомосковського району і самого Новомосковська понад чверть століття. Який секрет такого управлінського довголіття?

<Тек> – Весь час дотримувався правила: «Завжди і всюди чесно й добросовісно ставитись до своїх обов’язків». Того ж вимагаю від своїх підлеглих.

– Трохи про сім’ю, захоплення…

– Дружина – технік в будинкоуправлінні Гвардійського. Донька студентка 3-го курсу факультету політології. Живу в 2-комнатній квартирі в Новомосковську. Футбольний вболівальник київського «Динамо» з дитинства. Люблю пікніки на природі. В їжі невибагливий, але улюблена страва – смажена з цибулькою, м’ясцем і салом картопля.

Євген ЄВТУШЕНКО

Вiтаємо!

Сергія Григоровича Горошка вітаємо з першим півстолітнім ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я наснаги і далі перетворювати Новомосковщину в найуспішніший район Дніпропетровщини!

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *