• Народився "Чебурашка"

«Чебурашка» народився в Миколаївці

Миколаївська сільська рада чи не найдружніша в Новомосковському районі. До її складу входять села Королівка, Затишне, Нове та Миколаївка, в якій нещодавно відбулося справжнє свято – відкриття оновленого дитячого навчального закладу «Чебурашка». Тепер у дитячому садочку створено найкомфортніші умови для навчання й відпочинку 84 діточок.

Почесних гостей зустрічали хлібом і сіллю, а право перерізати червону стрічку надали народному обранцю, уродженцю села Миколаївка, Вадиму Нестеренку. Після церемонії завідувач садочком Тетяна Комісарова, яка вже багато років поспіль стоїть на варті теплої атмосфери, вкладаючи всю свою душу в «Чебурашку», запросила присутніх на екскурсію закладом, від якої у всіх аж дух захопило. Ще б пак!

Після ремонту дитсадок нагадує цукерочку. В ньому є все для всебічного розвитку дитини та її комфортного перебування в стінах навчального закладу. Великі ігрові кімнати естетично оформлені, спальні майже казкові, красиві меблі, новісінькі іграшки, яскраві барви вуличного майданчика створюють тепло та затишок, аби дітки були раді й задоволені.

Завдяки зусиллям голови Миколаївської сільської ради Ірини Полтавець, саме сільська рада виділила кошти на реконструкцію ДНЗ в сумі півтора мільйона гривень. Чималу допомогу надали і спонсори. Так, депутат Дніпропетровської обласної ради Анатолій Білик посприяв у виділенні коштів для облаштування кухні, а саме – для придбання кухонної витяжки.

Вже традиційно, народний депутат України Вадим Нестеренко завітав до дітлахів не з порожніми руками. Три величезних торти, які було виготовлено за спецзамовленням новомосковськими кондитерами, породили радісний захват в очах як дорослих, так і малих. Під час вітального виступу Вадим Григорович підкреслив: «саме завдяки згуртованій і дружній команді, яка працює в районі та окрузі в цілому, вдається збирати всі гроші до купи й витрачати їх на благі справи: ремонти дошкільних закладів, оновлення шкіл і навіть вдається відроджувати будинки культури, не залишаючи без уваги жодну сільську раду».

Олена СЕАТ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *