Час згадати славу нашу, браття!

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни. Тож напередодні цього чудового свята, 12 жовтня у Василівському навчально-виховному комплексі відбувся захід «Ми слави козацької нащадки».

Відчути всю духовну велич свята Покрови Пресвятої Богородиці допомогла учням вчителька зарубіжної літератури та заступник директора з виховної роботи Юлія Єсін.

Учні 7–11-их класів узяли активну участь у підготовці та проведенні заходу. Ведучі розповіли багато цікавого про історію українського козацтва та виникнення свята.

Школярі дізналися що Свято Покрови було найважливішим святом для козаків. Цього дня в них відбувалися вибори нового отамана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею й покровителькою. Багато церков маємо побудованих на честь свята Покрови.

Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці й настільки щиро й урочисто святкували цей день, що через століття в Україні воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву — Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні святкується ще й як день українського козацтва.

Також учні переглядали цікаві відеоматеріали та вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО. Завершили виховний захід піснею «Україна ─ це ми». Учні початкової школи підготували виставку малюнків «Славні козаки».

Заступник директора з виховної роботи Юлія ЄСІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *