• уявіть тільки

Часникове морозиво і біг з млинцями

Декілька цікавих національних свят, присвячених різним видам харчових продуктів і кулінарних виробів.

Ніч редиски

Оаксака, Мексика, 23 – 24 грудня. Це фестиваль, де насправді їсти не можна! Він з’явився в 16 столітті. Тоді іспанські монахи привезли редис до нових колоній. Щоб привернути увагу покупців на продуктових ринках, продавці вирізали з редису цікаві фігурки. Ця традиція тривала протягом століть і стала офіційним фестивалем у 1987 році. З редиски довжиною 70 см вирізають вигадливі релігійні чи історичні сцени.

Свято часника

Гілрой, Каліфорнія, США, 24 – 26 липня. Гілрой – неофіційна часникова столиця світу, яка приваблює понад 100 тисяч туристів щорічно. За час свята з’їдається більше 2.5 т часнику. За 29 років існування цього фестивалю було використано 72 т часнику! На фестивалі представляли навіть часникове морозиво, часникові безалкогольні напої. А переможцем одного з фестивалів став… горіхово-часниковий пиріг із часниковим морозивом і сиропом з чилі.

Біг з млинцями

Олні, Англія. Місцеві жінки одягаються в фартухи домогосподарок і пробігають 37 м по вулиці з пательнею в руці. Млинці підкидаються на старті, а потім ще раз на фініші. Гонка стала міською традицією з 1445 року.

Поїдання яєчок

Клінтон, Монтана, США, 29 липня – 2 серпня. Все свято присвячене поїданню смажених яєчок бика. Їх можна їсти просто смаженими, змоченими в пиві або маринованими. Особливо нерішучі учасники фестивалю можуть за малу ціну спробувати всього потроху.

Тетяна СОКОЛОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *