• сила води

Чарівна сила води

Чи знаєте ви, що жива вода – це не казки й не вигадка. Люди здавна називали живою воду, яка тече у східному напрямку, до сонця. Вона й має потужну цілющу силу. Таких водойм вкрай мало: більшість річок течуть з півдня на північ. А воду річок, які течуть зі сходу на захід, називали мертвою.

До речі, чарівною вважається і вода, взята з колодязя на світанку. Також кажуть, що цілющих властивостей набуває вода в джерелах після першого грому.

Вода, освячена в церкві застосовується в оздоровленні душі й тіла. Її можна пити вранці натщесерце, вмиватися нею, змочувати хворі місця, окропляти приміщення. Також корисно для збереження молодості, краси та здоров’я вмиватися водою, в якій якийсь час знаходилося освячене великоднє яйце.

Проточна вода здатна позбавляти від емоційних розладів. Досить просто розповісти їй про свої тривоги. Якщо вам приснився поганий або страшний сон, потримайте руки під проточною водою, згадуючи його деталі. Потік понесе видіння й захистить вас від його негативного впливу.

Люди здавна вірили, що не можна відмовляти мандрівникові, який попросив попити. Особливо гарною прикметою вважалося дати напитися волоцюгу або жебракові. Це очищає від гріхів. Однак згідно з іще одним стародавнім повір’ям, воду не можна давати кому-небудь вночі, поки не проспівали перші півні. Інакше людина ризикує розпрощатися з сімейним благополуччям і достатком.

До речі, не так давно вченими було встановлено, що вода дійсно має пам’ять, зберігає та передає дані. Стало також відомо, що вода не просто запам’ятовує інформацію, але й розуміє її. Тому при воді не можна сваритися, кричати і говорити погані слова.

Між іншим, за даними ООН, приблизно 1,1 млрд людей (близько шостої частини населення земної кулі) не мають доступу до чистої безпечної води

Тетяна СОКОЛОВА за матеріалами Інтернет

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *